Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s aktivaciou OS

Dobry den

Isiel som si dnes aktivovat WINDOWS 8, ale pri aktivacii sa vyskytla chyba :

,, Zadany kod Product key nebude fungovat v tomto vydani systemu Windows 8. Je potrebne spustit instalaciu Windows 8 alebo zadat Product Key Windows 8 N "

Mam inastalovany WINDOWS 8 N, aj product key mam original na tuto verziu.

V podrobnostiach aktivacie je:
Kod chyby:0xC004C003
Aktivacny server zistil, ze zadany kod Product Key bol zablokovany.

Viete mi s tym niketo pomoct ? Kde moze byt problem ?
Kluc je originalny a nikdy predtym som ho nepouzil.

Nevim, jestli ti to pomuze, ale jak u Lenova, tak i u Toshiby pisou, ze to je problem s BIOSem.
U Toshiby pisou:
The BIOS will not utilize the product key it shipped with.
a u Lenova:
It appears the BIOS is corrupt and will not utilize the product key it shipped with.

A vzdy je akorat doporuceni volat prodejce. To mas co za verzi, koupenou s PC, nebo nejakou extra..?
Protoze co si pamatuju, tak ty N verze jsou bez Win Media Playeru.