Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno problem se slozkami

Dobry den.
Mam notebook Acer Extensa 5220 a patrne jsem musela neco omylem zmacknout a nefunguje mi spravne.Kdyz napr.otevru slozku dokumenty a rozkliknu dalsi podslozku nemohu se jiz vratit do dokumentu zpet tou zelenou sipkou ZPET,ale musim vse vykrizkovat:-( Pote mi ona slozka stale zustava modre oznacena a nejde zobrazit obsah dalsi podlozky.Muzete mi prosim poradit co s tim.Dekuji

jejdamane! Gumička přestala fungovat! To bude chtít další operaci! --

edit: odnést do servisu, nebo zkušenému technikovi, který bude schopen klávesnici odpojit a připojit externí (aby ověřil, že to opravdu tím), případně ji rovnou vyměnit (oprava je pouze teoretická možnost).