Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Preinstalovanie OS

Zdravim, mam otazocku, mam nainstalovany win8, ale chcem sa vratit spat k win7.
Staci ak nabootujem win7 z DVD, a pri instalacii WIN7 dam zformatovat cely disk, a znova rozdelit na particie ?

Tu 8 mam den a mam dost, cize udaje tam nemam ziadne DISK je uplne prazdny je tam len WIN8.
Ved ho aktivujem jak sa nainstaluje vlozim licencny kluc.
8 mam nainstalovanu na C a potom este mam D a E, cize ked D a E su prazdne, staci ked sformatujem C kde je momentalne win8 a nahodim tam win7 ?