Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rychle prihlaseni do WXP bez uvodni obrazovky

Zdravim osazenstvo. Existuje jiny zpusob zruseni prihlasovaci obrazovky, nez spustenim "control userpasswords2"? Resim to s ponekud lamaistickym userem po telefonu a nejsem schopny ho donutit k nadatlovani tohoto prikazu a naslednemu dialogu s nim. Nejde se tam napr. proklikat skrz ovladaci panely? Ja sedim u W2K, takze zpetna vazba odpada...

lidi,prosimvas..poradte mne jednu vjec... kdyz mam na kompu 3 ucty,kere sou zahelsovane a neznam heslo (kamos mne curak zahesloval kompa)neivm co tet mam delat...esi mam reinstallovat XP,nebo esi je i jina moznost? a nebo heslo do administratora??? diky moc...kdyztak napiste sem,nebo na tomas.mlynek@seznam.cz dik.