Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Funkčnost pc sestavy

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu ohledně možné či nemožné funkčnosti níže uvedené pc sestavy. Předem moc děkuji za jakoukoliv radu, tip, názor.

Procesor: Intel Core i3-3225
Chladič cpu: GELID Solutions Siberian
RAM: Kingston HyperX T1 2133MHz 8GB (2x 4GB) XMP CL11
Základní deska: GIGABYTE H77-D3H
HDD: Seagate Barracuda 7200.14 1TB
Zdroj: Seasonic SS-350ET 350W
"Bedna": CoolerMaster Elite 33xU

Jedná se mi především o vzájemnou kompatibilitu jednotlivých komponent, u čehož si z nějakého neznámého důvodu nejsem jistý. Děkuji

Ještě bych se prosímtě rád zeptal.. co se týče té grafické karty, tak má požadavek na zdroj 500 W, přičemž zdroj poskytne maximálně 520 W, a např. jen samotný procesor chce cca 70 W.. Což mi nějak počtově nevychází, nebo je zde něco co přehlížím a je jinak? Díky za odpověď.