Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladač tiskárny

Zdravím,mám tiskárnu lexmark x1100 series a mám problém s ovladači. K tiskárně byly přiloženy ovladače na Win XP ale já teď mám Win 7 a na ten jsem ovladače ani na netu nenašel,takže jsem použil ovladač na Win Vista a nainstaloval jsem ho bez potíží,ale jde jen skener. V ovladacích panelech je tiskána vidět ale je tam vykřičník že je třeba vyřešit problémy tak jsem to zkusil a napsalo to že ovladač tiskárny nebyl nalezen. Prosím o radu. Předem dík.

K tiskárně byly přiloženy ovladače na Win XP

výrobci tomu říkají "ochrana investic".
nemyslí ovšem tvoje peníze, na tebe zvysoka ser.. chtějí zaplatit ještě jednou - aby sis šel s novými windows koupit novou tiskárnu.

kontaktuj lexmark support. pokud ani neodpoví, příště se jim vyhni.