Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá smrt

Dobrý den,
před čtyřmi měsíci jsem dostal k Vánocům nový pc.Začala se na něm objevovat modrá smrt a nakonec se musela reklamovat grafika.
Reklamace byla uznána a po několika týdnech jsem znovu rozjel pc.Poté zase odešla základní deska (nechápu).Reklamace opět uznána.
Zhruba před dvěma týdny jsem spustil snad už funkční pc a bsod se objevilo znovu.Známý přeinstaloval windows,nainstaloval ovladače a bsod znovu.
Udělalo to při instalaci AVG (to byla jen ta první).Na pc byl jen naisntalovaný windows a ovladače základní desky přímo z cd od výrobce.
Zatím není jisté,co modrou smrt způsobuje.Odinstaloval jsem AVG,nainstaloval avast a bsod se objevuje neustále.

-ramky jsou v pořádku
-teploty také
-viry v pc nejsou

Při modré smrti to píše pokaždé něco jiného.
Když bude potřeba,poskytnu soupis chyb z minidumpu.

Windows 7 proffesional 64 bit
zdroj Fortron 600 W
procesor AMD FX-6100
hdd WD blue 1000 gb 64 mb cache
základní deska GIGABYTE 970A-D3
grafika MSI R7850 Twin Frozr 2GD5/OC

Byl bych moc rád,kdyby mi někdo poradil,co s tím :( ..Děkuji moc za jakoukoliv odpověď.

Dump File: 041213-14086-01.dmp
Crash time: 12.4.2013 19:34:20
Bug Check string: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
Bug Check code: 0x00000050
Parameter 1: fffff900`c2be5390
Parameter 2: 00000000`00000000
Parameter 3: fffff960`0009d0f6
Parameter 4: 00000000`00000002
Caused by driver: usbohci.sys
Caused by adress: usbohci.sys+bb6e2390
procesor: x64
Crash Adress: ntoskrnl.exe+75c00
Full path: C:\Windows\Minidump\041213-14086-01.dmp
Procesor count: 6
Major version: 15
Minor version: 7601
Dump file size: 287 596

Toto vypsal bsod viewer u poslední modré smrti.

Nemám možnost zkusit jiný zdroj.Přes noc jsem testoval ramky a kupodivu,což jsem dost zíral,to našlo 2,5M chyb
Bug Check string: PAGE_FAULT_IN_NONPAGED_AREA
Caused by driver: usbohci.sys

ten usb driver nemusí být příčinou, ale až následkem shitového hw.
pokud memtest vypsal nějaké červené oblasti, začni testovat ramky jednotlivě.
a zkus se na té vaší aljašce seznámit s někým, kdo taky používá pc - třeba má v šuplíku náhodou starý zdroj.