Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Program průzkumník Windows přestal pracovat....

Když chci odstanit fotku, film nebo písničku kliknu pravím tlačítkem myši..sekne se to a vyskočí mi tabulka s nápisem
Program průzkumník Windows přestal pracovat. Hledání řešení problému... pak se ukáže je obrázek na ploše a za 2 vteřiny zas všechnno naskočí nevíte někdo čím to je?? Díky moc předem..

vypnout náhledy obrázků:

regsvr32 /u shimgvw.dll

vypnout náhledy videa:

regsvr32 /u shmedia.dll

v ovládacích panelech (appwiz.cpl) odistalovat všechny zbytečné programy co nepoužíváš, co dělají 2x-3x stejnou funkci co už máš, zbytečné kodekové balíky, všechno "na vyzkoušení" co už je dávno zapomenuté, a hlavně obskurní prohlížeče fotek a filmů, jejich katalogovače, indexovače, knihovnovače, a taky monitorovače jejich záloh.

inspirací ti může být, od kterých zbytečných programů ty shell extension pochází.