Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip na mobil

po mojem usilovne rozebrani a zjisteni ze je spatny kontakt mezi LCD a radicem sem se rozhodl ze radsi prodam samostatne desku a kryt (sony ericsson xperia mini pro)

co mne prekvapilo tak mi vydrzel jenom rok (mozna zas tak mne to neprekvapilo)

premyslel sem o nejakem mobilu co je "odolnejsi"
zaujala mne xperia active parametry ma
Qualcomm snapdragon 1GHz
Adreno205
512ram
stejne jak moje xperia s kterou sem si moc neztezoval

meli by jste pro mne nejake jine doporuceni ? vyuzival bych to na wifi hudbu volani ( vim ze 3,0 palce na net je malo ale zvyk sem si) nejake jie doporuceni ? v podobne cenove relaci ?

je celkem zbytečné se ptát na tuto otázku wifi hudba volání to maji mobily aj za za min nez 3 tisice. Zajdi na heureku a podivej se tam po mobilu. Nebo přímo u operátora. Na heurece se podíváš na to co potřebuješ. Ale to ti už nemusím říkat určitě.
Ale xperia active je dost dobry telefon :-)