Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde zvuk po instalacii Windows

Nejde zvuk po instalacii Windowsu XP

Po pataliach s Kernelom32.dll som ako poslednu moznost dal ScanDisk s automatickou opravou chyb. Nasledne po skonceni opravy som sa dostal do "restartovacej slucky". Tak som nainstaloval nove XP - sp2 64bit. (predtym sp1 32bit). No vobec neregistruje zvukovku.
(podotazka; je mozne v BIO-se znemoznit, ci spristupnit pristup k zvukovej karte?)

V BIOSu je možní zakázat/povolit případně nastavit on boardovou zvukovou kartu. Pokud jsi do toho nelez, tak není důvod aby se sama vypla. Spíš vidím problém, že k vybuchovači zvuku (sound blaster) nebude 64 bitový ovladač respektive nebude příliš funkční.