Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Utáhnu tyhle komponenty ?

Ahoj, cca za rok a něco budu mít novej PC , ale rád bych se mezitím ještě nějaké hry zahrál ... momentálně mám PC : Windows 7 home 32bit,ATI Radeon HD 2600pro 512mb,Intel(R) Pentium(R) CPU G620 @ 2.60GHz,2GB ram a zdroj 450 W pentium 4 ,sachet 775 ATX 2.03AAA(P4),Eurocase. Chci se zeptat,jestl ibych utáhl "Sapphire HD 6450 1GB DDR3 (Grafická karta s čipem AMD Radeon HD 6450, takt jádra 625 Mhz, 1024 MB pamětí DDR3 s frekvencí 1334 MHz, 64 bit sběrnice, 40nm výrobní proces, DirectX 11, VGA, DVI, HDMI, PCI-E Express x16 2.1, low profile, pasivní chlazení.) + CRUCIAL 1GB DDR3 1600 (Značková operační paměť DIMM pro notebooky typu DDR3, pracovní frekvence 1600MHz (odpovídá PC12800), jeden modul, kapacita 1GB, časování CL11, pracovní napětí 1.5V.)"

Popř. jakou graf.kartu by jste mi doporučili,abych si zahrál hry typu Crysis2,zaklínač2,bioshock infinite aspon na plné rozlišení (1024x768) klidně na low .. díky

s tím tvým papírovým 300W Eurokaše můžeš podpálit barák, pokud s ním budeš chtít provozovat HD4870. Uvědom si, že spotřeba PC s touhle grafikou bude atakovat 300W

[power-consump.png]

A až ten zdroj shoří a vezme sebou i pajšl PC, tak budeš šetřit na nový PC. ;-)

edit: v nejlepším případě ti ten PC bude padat a mrznout.

No jestli je to kámoš,tak Ti snad dá nějakou kámošskou slevu na tu jeho použitou kartu nebo Ti ji zatím jen půjčí na zkoušku a za ušetřené peníze si kup ten zdroj,jinak můžeš tu novou kartu i se starým zdrojem spálit a pak nebudeš mít nic.