Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak zmenšit řádky v menu na Google Chrome?

Ahoj, tuším, že jsem si problém zapříčinila já, ale vůbec nevím kdy a jak, ale prostě jednoho dne se mi zvětšily řádky v Chromu, když třreba ťuknu pravým tlačítkem na myši nebo třeba když otevřu složku se záložkami. Nemá někdo ponětí, jak ty řádky zmenšit?

Zkus Ctrl + 0 (nula na num. klávesnici), anebo v Nastavení - dole je Zobrazit rozšířená nastavení a opravit velikost písma (Webový obsah).

děkuji všem za rady, nicméně jsem to nevyřešila. Nemám problém u všech programů, tudíž obecné nastavení v pc tomu nepomůže. Ale děkuji
Asi to nakonec bude nová verze chromu (ačkoli na jiným pc jsou řádky malé).
Děkuji všem, tímto bych to uzavřela, poněvadž je to nepříliš důležité téma. :-)