Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni PC do 14.000

Ahoj, chci si koupit nejaky herni pc do 14.000 ale nevym jaky kukam se uz asi treti den po netu a vsude pisou neco ruzneho. Chtel bych na nem rozjet neco jako Far Cry 3, Assasins's Creed 3, Gothic 3-4 a podobne... nemusi bejt kvalita grafiky uplne na max aspon to stredni by to chtelo.:-) Ted mam notebook a ten tak-tak rozjede Assasin's creed 1.:-(
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

zkus hledani, resi se to tu pomerne casto, za 14.000,- uz se nejaky zaklad postavit da, nebude to nejaky herni delo, ale s trochou skromnosti se na tom hrat bude dat, zalezi taky na rozliseni tveho monitoru.

Takto se mi to líbí, až na desku, tam si myslím postačí B75 (rozdíl oproti H77 je akorát v raid řadiči). A rovnou klasiku
http://www.czc.cz/asus-p8b75-m-lx-intel-b75/112679 /produkt
Paměť jen jednu z důvodu budoucího upgradu.
http://www.czc.cz/kingston-hyperx-blu-4gb-ddr3-160 0/93437/produkt
Skříň
http://www.czc.cz/coolermaster-elite-311-black-sil ver/94894/produkt
A sestavit bych si to nechal v CZC zadarmo.

Protože je dennodenně zatěžovaná při hraní a je to snad rozdíl, zda jde o kancl či herní stroj.
Chlazení kaskády je potřeba nejen při přetaktu, nýbrž z dlouhodobého hlediska/životnosti/stabilitě u každé desky která je používaná v herním stroji.
(je to vždy o využití konkrétní desky, proto se vyrábí v různých cenových relacích, kvalitě součástí a to právě u napájecí kaskády)

Krabice - skříň - pozice zdroje dole/nahoře.
Dole - nepomáhá výměně luftu, "žere" prach z podlahy, nebo otočený odsává teplý a dohaduje se s grafickou kartou.
Nahoře - pomáhá při výměně zadnímu odsávacímu větrníku.