Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno C:Windows/system32/cmd.exe

Zdravím,
poslední dobou se mi po startu pc zobrazuje tato tabulka, co se jmenuje C:Windows/system32/cmd.exe. Někde jsem četl, že je to vir, a maže to ikony z plochy, jenže to nic nemaže. Nějaké řešení, jak to smazat, či co to vůbec je? Mám Win 7.

Díky za odp.

slozka Po spusteni a v editoru registru hledat Run (pripadne si najit v google, kde se prislusne vetve ve Win7 nachazeji, respektive na to existuji i utilitky, ktere zobrazi vsechno co se po startu systemu spousti, jedna je od Nirsoftu - nazev uz si napamatuju), no a nasledne si zkontrolovat co se ti to tam spousti.

cmd.exe je okno příkazového řádku, parametr /c říká, že po vykonání příkazu se má okno zavřít.

D:\> cmd /?
Spustí novou instanci překladače příkazů systému Windows.

CMD [/A | /U] [/Q] [/D] [/E:ON | /E:OFF] [/F:ON | /F:OFF] [/V:ON | /V:OFF] [[/S] [/C | /K] řetězec]

/C      Provede příkaz určený řetězcem a skončí.

nechápu jaký smysl má vložit sem obrázek, kde jsou všechny sloupce tak zúžené, že z žádného nejde nic přečíst.
-> ms autoruns nebo codestuff starter.

nezasáhne mi to nějak do ovladačů

ovladače se zavedou hned při startu pc, ještě před přihlášením.
až jejich různé ovládací panely s přepínáním funkcí se spouští až s uživatelem - u tebe třeba nastavení realtek.