Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svchost.exe - hodně krát v zapnutý

čus, když jsem minulý týden zapnul počítač, začal se mi strašně sekat. Od té doby jsem s ním nic nedělal, a když jsem se podíval do procesů bylo tam tohle - 1365352138.png, může to hodně zpomalit počítač? Nikdy jsem to tam neměl, najednou to tam mám a seká se to strašně. Díky za odpověď..

To neřeš,svchost používají Windows,já to tam mám teď 6x.Tedy pokud nežerou nadměrně výkon,což Ty nemáš.Ale proč máš třeba 4x spuštěný Chrome,to by mohlo být ono.
A příště u náhledu roztáhni okna,takhle se musí hádat co to asi je.

chrome je v tomhle pitomej prohlížeč, ač se tváří že bere málo paměti, tak on to nějakým zpusobem rozlozí do 4 procesů...já právě zkoušel co bere víc při přehrání videa třeba na novinkach, jesli opera nebo chrome. Pustil jsem stejné video na obou u obojího pouze jednu záložku a světe div se. Opera asi 130MB, chrome 50+60+10+20MB...moc jsem tomu nerozuměl proč to tak je,ale předsvědčil jsem se, že chrome zas tak výhodný nebude :-) možná při spuštěných 20ti záložek možná něco ušetří,ale vidim to bledě. Takze toto je u chrome normální stav.

Jinak také mam svchost asi 8x spusten,pricemž jeden bere nad 100M, a ostatní méně...to je v normálu.