Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nelze vypálit DVD

:.( Našel by se tady prosím někdo,kdo by pomohl zoufalci :?: Od nějaké doby nemohu vypalovat na DVD jenom CD. Když vložim nové DVD a dám cokoli kopírovat na CD tak mi to vyhodí chyba při kopírování. zkoušel jsem i novou externí DVD vypalovačku a nic. Zkoušel jsem různé výrobce disků a asi tak 50 furt nic. Mám podezření na něco odinstalovaného, ale kde a co hledat. Používám Win XP home SP2 media center edition. P R O S Í M

Teda opravte ma ak sa mýlim ale nejde mi do hlavy táto veta"Když vložim nové DVD a dám cokoli kopírovat na CD ".Ak pracujem s DVD tak aj kopírujem na DVD a nie na CD.Alebo mi niečo ušlo?Buď robím s DVD alebo s CD.To aj mne vyhadzovalo také hlášky "chyba pri kopírovaní" keď som chcel použiť dva rôzne druhy médií pri jednom procese.Aspoň takto som pochopil otázku.