Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem winamp nastavit předvolbu

Dobrý večer, jde u winampu nastavit předvolba zvuku tak, aby se vše přehrávalo v jedné a nemuselo se klikat na equalizéru načíst předvolbu, uložit automatickou předvolbu? Vše poslouchám v nastavení club. a prokolikat se např 1gb muziky surprised.gif
:-?
Děkuji

Popíšu to:
převedu si cd do mp3, uložím do složky, kliknu pravým a dám přidat do záložek winampu. Pak když to přehrávám, je nastavení eqv. default, což je odlišné od club. Při přehrávání si kliknu na volby equalizéru a dám načíst předvolbu, objeví se tabulka s výběrem nastavení a tam je default Najedu na club, dám načíst, pak znovu na volby equalizéru a dám uložit automatickou převolbu. 95% mám nastaveno club, zbytek je různě Bylo by pro mne jednodušší kdyby se automaticky načetlo club pro celé cdčko. Ale nevím jestli to jde lamovským způsobem udělat. Ještě na eqv. mám vlevo nastaveno auto, což je asi to automatické načítání uložených předvoleb pro různá prostředí large hal a ten můj club a tak. Nebo se pletu?(zatý mgf A3 či B400)
Díky, joseff

Jejda, ty jsi pamětník. Pamatuješ A3 s rádiem, to byli frajeři.
Mám hrůzné zkušenosti s B100, záviděl jsem majitelům B90 kvůli
"revolučnímu" designu :)).
IMHO, udělej si zástupce *.m3u na ty problematické mp3 nastavené
už na Club, pak by po kliknutí na zástupce mohly znít písničky podle tvého přání.