Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnova systemovych souboru

mam zase po delsi dobe sve Windows XP uplne v hajzlu, jak pisu v jinem threadu, tak se nechtej vypinat a jeste mi prestala fungovat windows update - v ovladacich panelech i v tento pocitac - vlastnosti to napise hlasku o problemu a jestli to chci odeslat.

no mam Windows XP SP1 a stazene updaty, jenze CD je Widows XP bez SP, takze kdyz dam obnovu systemovych souboru, tak budu muset znova instalovat SP1 + updaty ???

Vsadím botky, že jsi nepoužil něco tak jednoduchého, jako je funkce
Zálohování včetně registrů v nabídce Start - Programy - Příslušenství -
Systémové nástroje, kde si můžeš zálohovat jen složku Windows a Program Files.
Pak bys jen zadal obnovu ze zálohy a pohoda. Teď ti asi zbývá reinstall,
stáhni a nainstaluj si určitě SP2 :

y6tdon

+ bezpečnostní záplaty pro SP2 vytvořené MM_tankem z tohoto měsíce :

y7xoma