Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem reinstalovaní windows xp

Dobrý den,mladší sourozenec byl na mém pc a nwm jak se mu to povedlo,ale nějak mi smazal windows,zkousel jsem ho nainstalovat znova,vložil jsem cd 1 a asi po pul hodince instalace to po mne chtelo cd 2,to jsem tam dal ale furt to po mne to cd 2 chce a objevi se mi hlaska ze nejaky soubor nebylo mozne nalezt,nevito co stím?
Změna kategorie, původně: Software (karel)

takže mám to stažený a prez nero jsem dal vytvorit datovy disk(snad je to spravne),uz to mam na dvd ale nwm jak to spustit kdyz to spustim prez boot device (první cast pokynu na teto strance) http://pc.poradna.net/a/view/403824-instalace-wind ows-xp-krok-za-krokem hned mi to preskočí na Část 5 – První restart – doinstalace dalších částí Windows a už to chce po mě cd 2,nevite jak tenhle problem vyresit?

Mozes pouzit aj tie 2 recovery CD (t.j. nemusis nic tahat), keby boli este citatelne (mozes skusit na inom PC urobit z CD2 nejak kopiu ze ci to nebude potom lepsie citat ten stary PC).

Dolezite je citat jaku presne chybu pise ten recovery, vcetne nazvu suboru, on to nepise pre srandu. Nasledne si na inom PC overit na nejakom inom PC ze ten subor na tom druhom CD je citatelny.

P.S: pouzitie tych 2 recovery CD je pre laika lepsie a omnoho jednoduchsie jak sa drbat s cistymi Win a ovladacmi, tak to skus znova s tymi dodanymi CD, a napriklad s inou mechanikou alebo vytvor kopiu CD2 na inom PC, ptz to tvoje uz jaksi neni dobre citatelne alebo co.

tak windows nainstalovan nakonec to sloprez ty 2 disky,ted bych mel ale další otazku,no spíš tři, 1.jak se připojím k netu? 2.stále ve spodním sloupci (jak je čas a datum) dávam misto EN(anglictiny) CS(cestinu) ale furt se to prepiná na EN a vubec nic není česky,jak nastavim čestinu? 3.problém s klávesnicí,místo š č ř ž ý á í é mi to vypusuje číslice