Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nastavení více paměti pro Javu

Nazdááárek lidičky :-)...Neví někdo jak nastavit víc paměti pro Javu 32x bitovou verzi?Ano,jak už možná někteří tušíte,je to kvuli Mc,chtěl jsem jen aby mi to jelo trochu plynulejc....a dál,neví někdo jestli si můžu stáhnout 64x bitovou verzi?
Díky,Steve.

Ehm.....první odkaz (ZDE)..To bych si dokázal najít i sám,bohužel tady někdo nepochopil,že když to nainstalujui,Minecraft při nastavení Render Distance:Far furt píše že mám nainstalovat 64xbit javu.....a druhý odkaz (ZDE)To je jen odkaz na manuál,a v něm nic o nastavení větší paměti v Javě nic není.Není tady někdo kdo má aspoň trochu rozum?Hodit sem 2 odkazy dokáže každej...

Mozno keby si napisal co presne to pise tak by sa dalo mozno aj poradit.
Vseobecne, nastavenia javy su v ovl.panely - java. (a neviem preco si myslis ze ak hra potrebuje 64bit neco ze to pojde na 32bit neco)
P.S. kolko RAM maximalne moze java pouzit sa nastavuje parametrom -Xmx (dopises rucne k parametrom s nejakou hodnotou) mas to popisane uz v linku vyssie