Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno NOD 32

Při kontrole počítače mi program vypíše plno souborů, které NOD nemohl zkontrolovat, protože jsou buď uzamčeny nebo chráněny heslem, případně při kontrole archívů zjistí, že je archív poškozen. Je to normální činnost antiviru nebo se dá tento stav nějak upravit, aby NOD zkontroloval i zabalené archívy? Díky za odpověď.

To je pochopitelné, protože SpyBot odstraněné položky ukládá do zaheslovaných archívů, aby k ním jiné programy nemohly. Proto je nerozbalí ani NOD32, ani jiný antivir.

Kdysi jsem se pokoušel sehnat hesla na rozbalení oněch *zip archívů, protože mě zajímaly *reg soubory v nich. Ale nepodařilo se mi to :-/