Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Proč po mě chce prohlížeč na poradně instalovat VLC doplněk?

Zdravím,

tuším, že snad ještě včera to po mě nic nechtělo. Změnilo se něco a co to je za "věc", která potřebuje VLC doplněk?

Doufám, že to není vada prohlížeče (IE8), protože ten prostě potřebuju používat a vyšší verze mi schazuje grafiku (známy problém o restartu ovladače, mrznutí a nutností tvrdého restartu).

Pokud už se to tu řešilo, tak omluva a prosím a nasměrování a klidně to smažte.

Díky

díky za odpověď.

každopádně musím říct, že to dost obtěžuje (cvakání a problikávání stránky). z webů, které na mě chtějí nějaké povolování čehokoliv, jen abych mohl prohlížet stránky s textem, rychle odcházím.

Takže se přimlouvám za zrušení.
(vím že to můžu povolit, ale paranoia nedovolí :-))

Skusil som teraz IE8 na XP a nic. Mam tam hore take dve textove reklamy v takom bielom obdlzniku. Ono to asi zavisi od toho ze co vam tam seznam chce zobrazit, alebo mozno nejak IE blbne ak mate v PC VLC (ja tu ziaden VLC nemam ani som nikdy nemal), netusim preco IE blbne. P.S. v tej reklame predpokladam nic o VLC neni, v tom scripte som nic take nenasiel.