Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PSPad: hromadná záměna znaků v souboru v Unicode

Mám soubor s českým textem, uloženým v Unicode (jeden znak zabírá dva bajty).

Potřeboval bych hromadně v souboru zaměnit některé znaky jinými (těch měněných písmenek je asi dvacet), ovšem tak, aby bylo zachováno Unicode kódování, tedy žádné ANSI.

Například ů (v hexa 6F 01) potřebuji nahradit znakem ù (v hexa 9F 00). Přikládám původní i nový soubor v příloze.

Po jednom písmenku (v rámci souboru) by to bylo pracné; těch změn je hodně a navíc, souborů, které takto potřebuji překlopit, je kolem 40.

PSPad mám čerstvě nainstalovaný a tak se v něm moc neorientuji. Našel jsem cosi v menu Hledat - Nahradit (či v Hledat - Hledat/nahradit v souborech), ale to je vždy jen na jeden znak a netuším, jak zabezpečit, aby se pořád pracovalo v Unicode.

Poraďte, díky.

Nedaří se.

Potřebuji následující změny. Písmenka vlevo potřebuji změnit v souborech na písmenka vpravo

ů=ù
ý=È
Ů=Ù
Ý=Â
ě=ê
š=ö
č=ô
ř=ò
Ě=Ê
Š=Ö
Č=Ô
Ř=Ò
ď=Ä
ť=û
ň=ñ
Ď=Â
Ť=Û
Ň=Ñ

Nedaří se mi to ani s [Table], ani s [Conversion]. Formát ů=ù v [Table] při CharTab=1 nedělá nic. A v [Conversion] si zase neumím poradit s tvarem #|\u**** - nebo u****|#, asi při CharTab=0. Možná je to tím, že nevím, jak zjistit **** hodnoty pro požadované znaky, uvedené v tabulce na pravé straně.