Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Motion tracking

Zdravím, potřeboval radu ohledně práce s 3D grafikou a videostřihem. Jsem samouk ve tvorbě animaci a mám tu jednu, do kterého bych rád naklíčoval video (nevím, jestli se tomu říká motion tracking,....), kamera ale nebude statická, takže bych to rád udělal, jako že je to video napevno v animaci. Existuje něco takového přímo v animačním programu, nebo je to možné i v After Effect?

Jak to jen popsat... Něco takového je kolikrát vidět ve filmech. Když máš projíždějící kameru kolem zapnuté televize, tak je jasné rozpoznatelné, že to, co je v tý televizi zrovna vysíláno, je tam dodáno uměle a že ve skutečnosti je ta TV vypnutá. Tak něco takového :)