Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - externí mikrofon na notebooku

zdravím, mám v notebooku klasicky integrovaný mikrofón, a nyní na novém headsetu je jiný, externí, pravděpodobně lepší, ale zajímalo by mě, jak ho zapnout, popř. jak vypnout ten integrovaný. V ovládacích panelech - zvuk - záznam - mikrofon je pouze "výchozí zařízení".. díky

Problém bude nejpíše v tomto. Notebook má jeden 4-polový konektor pro headset. Když si k tomu koupíš rozdvojku na mikrofon a sluchátka tak i u mikrofonu je zdířka 3-polová. Pokud připojuješ mikrofon 2-polový zkratuje se ti. Většina sluchátek s mikrofonem má oboje konektory 3-polové, proto u nich tento problém nevzniká.