Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Premium SMS,co to?...

Zdravim, chtel jsem si koupit na strance share-rapid.cz kredit na stahovani, ale kdyz chci koupit kredit, tak se me nedari poslat sms, odesila se 5 minut a pak to napise nepodarilo se,.. nevite co stim je? jedna se o cislo 903,9xx apod.. zjistil jsem cosi o premium sms , ale nechapu,..
Jsem u t-mobile.

Diky za rady.

No když si to zapneš přes internet nebo zavoláš jejich bezplatnou linku,tak nic.A za tu službu se neplatí nic,je to blokované kvůli tomu,že cena těch SMS je hodně vysoká.
Po použití to můžeš zase deaktivovat.
Tady je postup:
Na adrese ( www.t-mobile.cz… ) se přihlašte a pokračujte menu: Služby -> Blokování prémiových služeb Audiotex, Premium SMS a SMS platba.