Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Email,prosím pomoc

Dobrý den,mám problém s přijímáním a odesíláním pošty.Mám emailovou schránku od poskytovatele služeb internethome.Do včera vše fungovalo a dnes mi to píše přihlásit se k serveru posta.dvur.cz,chce to uživatelské jméno i heslo,po zadání všech hesel a už.jmen co znám i mám od poskytovatele mailu,se mi ta tabulka objevuje pořád. a pak to píše toto- Účet: 'posta.dvur.cz', Server: 'posta.dvur.cz', Protokol: POP3, Odezva serveru: '-ERR Authentication failed.', Port: 110, Zabezpečení (SSL): Ne, Chyba serveru: 0x800CCC90, Číslo chyby: 0x800CCC92
už si nevím rady,poradíte mi prosím někdo děkuji Alena N.

Moc Vám všem děkuji za pomoc,vyzkoušela jsem vše,vše je správně zadané,jen mi to nejde přihlásit,takže bude asi problém v heslu,což také nechápu.Mám heslo napsané od firmy co mi zakládala email a to nefunguje,jak na emailech ani na odkazu co jste mi sem daly:-(.Takže zítra jim zavolám a uvidíme co mi řeknou.Ještě jednou děkuji Alena N.