Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Japonské hry - inštalácia

Potreboval by som do synovho PC nainštalovať utilitu na "podporu zobrazovania textu v japončine".Má približne 2,7MB.Ide o to že jeho systém to nepodporuje,pretože tie znaky nepozná a tak nieje možné tieto jap.hry ani zkopírovať do jeho PC.Pri otvorení súboru "contens.html" je ponúknutá možnosť stiahnuť túto utilitu z internetu takže na nete je ale nedarí sa mi ju najsť a jeho PC nieje online.Takže ju chcem stiahnuť ja a nainštalovať do jeho PC.Ď.

Potreboval by som vedieť ako.Bud nejakým balíčkoma lebo tou utilitou čo ponuka web na stiahnutie.Stiahol som PSPad od p.Fialu v nádeji že súbory *.ini v rôznych jazykoch to nejako vyriešia no nepomohlo.
Po otvorení súboru contens.ini ktorý je v japonskej hre nabehne okno s touto ponukou:

Ak chcdete aby sa znaky daného jazyka zobrazovali správne je potrebné prevziat a nainštalovať tieto súčasti.
Podpora zobrazovania textu v japončine.
Preberacia veľkosť 2.7MB

Prevziať Zrušiť

Prevziať to nemôžem lebo PC nema internet a nechce sa mi ho tam kvôli tomu inštalovať.
Takže neviem ako ďalej.