Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Youtube - proč nelze stáhnout videa z olympiady 2012 London?

Nevíte prosím někdo jakým způsobem lze stáhnout oficiální videa z olympiady 2012 v Londýně uložená na youtube?? Zkoušel jsem řadu dostupných programů (atube catcher, youtube downloader...) a pluginů pro prohlížeč firefox (download helper, flash video downloader...), ale žádným způsobem se mi nepodařilo stáhnout třeba následující video watch nebo jakékoliv podobné video z olympiady (např: watch atd...). Asi to mají nějak bloklý, ale přece to musí jít nějak obejít, ne? Nevíte někdo, co s tím??

Předem díky za reakce.

loading...

ten funguje jinak- je to návštěva u tebe doma, která s kamerou nahrává z tvé tv. průkopníkem byl program streambox vcr.

vyzkoušej, za pokus nic nedáš. jinak bude dostatečně způsobů a jiných zdrojů si to nahrát.

Ja nechapem naco furt vsetci musia cosik downloadovat. To nestaci cloveku si to pozret? Youtube to zobrazi kludne aj 150x ked to niekomu nestaci vidiet raz
P.S. a ano je to urcite blokly ptz vyvojari youtube tiez nie su idioti. A az sa ti to niecim podari tak o mesiac to nepojde ani tym.

100Mbit net? To si zistil jak?

Tak to proste pust nech si to kuskuje na pozadi, rob nieco ine, a o pol hodinu posun posuvnik na zaciatok a mozes pozerat. Malo by to byt stale v cache v PC a ist plynule.
Mozes skusit aj zakazat/povolit HW akceleraciu v nastaveniach flashplayera, ale to s tym asi nema nic.

P.S: co sa tyka stahovania zrejme na YT furt menia system takze musis skusat vsetky mozne programy a najnovsie verzie.

To zpětné posouvání už dnes často nefunguje. Tyhle videa nemusí interně kešovat co už jednou přehrál, ale vždy stahuje z aktuální pozice.
Na netu je návod v PDF jak Youtube funguje a používá cache. Tyhle videa se streamují z Kalifornie, je to dost daleko na to, aby to dalo stálý 5-8mbit/s tok potřebný pro 1080 video. Co jsem rychle vyčetl, videa se kešují/přibližují na servery k uživatelům podle frekvence přehrávání a jejich geolokaci, podmínek tam může být mnoho.
Evidentně upgradovali techniku přenosu se zamaskováním se dostat ke zdrojovému videu. Ještě vloni šla Olympiáda stáhnout a lze něco kolem toho vygooglovat, ten návod se mi hodil na stáhnutí videa na jiném serveru. Díval jsem se do wiresharku a konzole FF, je to velký kus skriptu na dekodování.