Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinVABANK - tvorba sestav

Byl jsem požádán o pomoc s tvorbou sestav v ekonomickém sw WinVABANK. Na první pohled ta tvorba vypadá značně nevlídně pro poutníka z odjinud :-D .
Pokud někdo má zkušenosti, chci se zeptat, jestli na to lze za pár hodin či dva dny přijít ? Stačí mi znalost SQL a zkušenost s tvorbou jiného ekonomického sw ?
Nebo musím znát střeva aplikace ?

Děkuji.

No, asi bych se z toho snažil vykličkovat. :-)

V podstate nemoznost tvorby vlastnich sestav ci dotazu, zadefinujete si jedine pomoci SQL dotazu, ale neznate prakticky jmena tabulek a relacnich souvztaznosti (sice se daji aspon priblizne ziskat natvrdo editaci nejmenovaneho souboru ale najit co tvurci pouzili za klice, potazmo IDcka je vrazda)

diskuse