Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem notebook - kompletní výměna hardwaru

Prosim poraďte my jesly se dá v notebooku vyměnit kompletně celý hardware od základní desky přes procesor až k cd mechanice. Prosím jestly víte tak my napiste na petr.slausek@seznam.cz
[mod]
Upraven název, původně "notebook"
Na e-mail se odpovědi na této poradně neposílají. (L-Core)[/mod]

Pokud je šasi notebooku aspon trochu typizované a není to moc "značkový" notebook, vyměnit se vnitřek dá.
Ale vyjde tě to nekolikanásobně dráž než koupě nového notebooku.
Zkus se poptat v servisu třeba na cenu za výměnu displeje. ZJistíš, že bys platil téměř celý nový notebook.