Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem grafická karta (ovladač) pro Fujitsu Amilo Pa 2510

Dobrý den, mám dotaz, jsem antitalent na PC (máme notebook, výrobce: Fujitsu Siemens, model Amilo Pa 2510)a jde mi o to, že potřebuju naistalovat grafické ovladače. Dala jsem noťas do "opravny" a když mi ho vrátili, tak mi jen řekli, at si stáhnu ovladače - ale já nevím co a jak. Mohl by mi někdo pomoci? Předem děkuji :-)

Změna předmětu, původně: grafická karta (host)

Do takové "opravny" bych už příště nevlezl.

Na této stránce support.ts.fujitsu.com klikni na Download a zadej typ svého notebooku a stáhni AMD 690V Chipset & X1200 ATI Graphic driver, je to v menu Chipset. Mají tam ovladač ale pouze pro Windows Vista, nevím, jaký operační systém máš, když jsi to neráčila prozradit.

Neomlouvej se za neznalost, stačí si to přečíst při vkládání otázky:

Nezapomeňte specifikovat konfiguraci, jako např. operační systém

Windows 7 tam byl předinstalovaný od výrobce? Nebo to někdo "vylepšoval"? Tak zkus ten ovladač pro Vistu. A už se radši ani neptám, jestli máš 32 nebo 64bit.