Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nová televize samsung

ahoj,prosím vás,budeme si kupovat po 22 letech :-) novou televizi a potřebovali bychom poradit. Měli bychom představu Samsung, úhlopříčka 80-100 cm. Máme příjem přes kabelovou televizi UPC. Má cenu 100 hz nebo stačí 50 hz? A ještě bych měl další požadavek, jelikož nám odchází DVD recorder, tak aby na tu novou televizi šlo nahrávat. Ale není to podmínka.Dále full HD a LED. Dáte mi prosím nějaké tipy? Díky M.

Panasonic ukončuje výrobu plasmy,omezuje výrobu a končí vývoj LCD ,Philips má ve firmě už jenom 20 procent ,tak za pár let bude jednička na trhu Chanong protože všichni s výrobou tak nějak pomalu končí, už teď dělá panely jenom Samsung(nesmyslně přepálená cena když beru do jakejch mastnejch tv je až dávaj),LG který je asi dneska v panelech 1
(maj jejich paneli v Philipsech ,panasonicích a teď by měli bejt i v nových modelech Sony)a Sharp se svým Quatron jestli taky neskončí.:-)