Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xperia X8 nejde zapnout

Dobrý den mám problém se svou Xperii X8 Večer než jsem šel spát jsem ji zapomněl pod polštářem na kterým jsem měl hlavu,ráno vstanu hledám mobil a když ho najdu nejde zapnout!No vlastně jde když ho zapnu tak jednou zavibruje a konec,nabijí když ho dám do USB nebo přímo do nabíječky tak se rozsvítí zelená dioda.Podle mě jede ale display je úplně mrtví (ani nesvítí),prasklí není ani nemá žádné známky poškození.
Na netu jsem našel možnost že buď odešel procesor a nebo display.Mobil jsem donesl známému který jse v tom aspoň trochu vyzná,společně jsme se podrobně podívali dovnitř telefonu a žádné známky poškození nenesl.

Proto se obracím na vás zkušenější.

Předem děkuji za každou radu.

M.

pokud je v záruce,hod to do prodejny..oni ti na 99% vrati nastavení do továrního stavu. Teoreticky bys to měl zvladnout i sám nějakýma dvouma tlačítkama (power+volume dolu - držet, nebo mačkat to volume pri nabíhání,neco takového,zkus guglit)