Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WinXP: spustit aplikaci jako maximalizovanou?

Další z mejch chytrej dotazů

Dá se nějakým nastavením zařídit, aby se určitá aplikace u uživatele spustila vždy maximalizovaná? Mám exe soubor a ten má výchozí nastavení nemaximalizovaný a já potřebuju ho spustit rovnou jako maximalizovaný. Jediný co mě napadá je spustit ho přes dávku (*.cmd) a sand půjde mu vnutit maximální rozměry...

Nebo se pletu?

Pavel

Můžeš k programu dodávat zástupce, který bude mít ve vlastnostech nastavenu maximalizaci.

Jinak nejsprávnější řešení by bylo nastavit výchozí maximalizování přímo v té aplikaci, ale to v Tvém případě předpokládám nejde, protože nemáš zdroják, ale aplikace se "generuje".

Původně jsi psal o exe, včil o zástupci souboru.

Nesouhlasím. O zástupci jsem psal jako reakci, můj nápad to nebyl - stačí se podívat nahoru.

Klikni pravým myšem na exe soubor, zvol Vytvořit zástupce,
pak zase pravým myšem po kliknutí na vytvořeného zástupce
zvol možnost Spustit v maximalizovaném okně, proč by to nemělo fungovat ?

Neříkám že nemělo, ale měls někdy něco do činění s BFU? Jak mu přes telefon vysvětlíš zástupce? Nijak. Takže hledám způsob jak toho dosáhnout bez BFU, prostě mu to nakopíruju a on si to spustí a bude mu to fungovat.

Pavel

Nemohlo by sa to zabalit RAR-om (SFX archiv). Nastavit v nom cestu kam sa ten subor rozbali napr. C:\Program Files\Nieco a do zlozky C:\Documents and Settings\All Users\Plocha\ sa rozbali zastupca s prednastavenymi parametrami (spustit v maximalizovanom okne).

Myslim ze sa tam da vlozit i text. V nom by mohla byt informacia co sa kam rozbaluje. Pripadne to co som napisal urobit nejakym programom na vytvaranie instalacnych balickov. Tam potom dat podmienky a moznost ci uzivatel suhlasi alebo nie.