Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Win 8 - kde seženu svůj klíč, když jsem notebook obdržel s již předinstalovaným OS a žádný štítek s

Rád bych si zpět naistaloval win 8, ale nevím, kde seženu klíč .. Myslel jsem si, že bude v tento počítač - vlastnosti systému, kde aspoň u win 7 to byl klíč, ale když jsem se ho pokusil zadat do aktivátoru win 8 tak mi to napsalo, že 0 jsou neplatné a je patrný rozdíl mezi 0 a O takže k záměně dojít nemohlo

no předpokládám že bys to měl mít na spodní straně notebooku, takovej hezky do modra barevnej štítek s product key pro windowsy. Pak je tam jeste jeden černobílej s s/n a p/n pro samotnej notebook pristroj.

To číslo co jsi opisoval ty je pouze Id produktu,to nemá s tímto nic společného.

na spodní straně je jen taková slušivá nálepka win 8 ale žádný kód u ní není .. na anglických forech lenova jsem četl, že je potřeba se dostat do biosu win 8, kde je uložený .. jenže problém je, že já sem si přeisntaloval na win 7, takže mám asi po srandě?

Pre Teba to znamena, ze mas "predplatenku" zapisanu v BIOSe "SLIC" (software licensing description table),
na danu verziu Windows.
Ked spustis instalaciu systemu (presne toho, co mas zaplatene), tak to nebude pytat "key" ani netreba aktivovat.