Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s hrou XYZ

prosím pozte mi, jsem zoufalý, stáhl jsem si hru, na kterou jsem se tak těšil, jenže při instalaci píše error, ne ledajaký error ale přesně píše tohle "an error (-5003: 0x5) has occurred while running setup. Pleas make sure you have finished any previous setup and closet aother applications. If the error still occurs, please contact your vendor:eidos(htpp://support.html)." , jenže to je naprostý nesmysl, nic jiného neinstaluju a i po resartu to píše, zrovna při přípravě installschield, to naběhne tak 3 pásky a konec, ani se mě to nestihne zeptat na cestu nic, prostě a není to prvbní hra co mi to píše, jenom tam je vždycky adrteas na tu firmu, co dělala tu hru, dokonce i tam jsem už psal anic. A teď jsem nedávno kvůl tomu přeinstaloval windows a pořád to dělá a hra je v pořádku, nejede pouze mě, předem dík (pomoc pošlete nejlépe na DJKucaj@seznam.cz

[mod]
1) asi sis nepřečetl, že popis otázky by měl být výstižný (původně HELP HELP HELP)
2) na mail neodpovídáme. Když už je řešení na světě, chceme, aby pomohlo nejen jednomu člověku
3) název hry jsi cudně zamlčel :-/
(touchwood)[/mod]

Já tipuju, že tvůj Pc nesplňuje Hw požadavky, nejspíše grafická karta nepodporuje požadovanou verzi Dx. Bohužel takové věci jako konfigurace počítače či název hry se od tebe nejspíš nedozvíme.

P.S.: to je pro mě novinka, že Eidos prodává přes internet. Já myslel, že takto zatím prodává jen Valve.. :-d