Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook, snížení jasu

Zdravím,
Mám notebook Toshiba Sallite l505-111, u kterého se mi rozbil displej. Jelikož stávající displej se již nevyrábí, tak mám nyní v notebooku namontovaný přes redukci displej s LED podsvícením.

Potíž je v tom, že i když nastavím jas na minimum, tak se na notebooku nedá v noci téměř pracovat, což je pro mě jakožto studenta problém.(Jindy se k tomu nedostanu :))

Proto se ptám, zdali existuje nějaká možnost, jak jas snížit na snesitelnou hodnotu. Nosit brýle se mi nechce.

Obě možnosti jsem už zkoušel. V případě FN to mám už na minimu. V Catalyst Control Center jsem se už taky vrtal, ale když jsem tam snížil jas, tak akorát problikl obraz se sníženým jasem a pak se zase vrátil, i dyž nastavení zůstalo na menší hodnotě.
Nejspíš, jak to tak vidim, tam dám potenciometr a budu to měnit manuálně.