Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno obsahuje notebook bez OS ovladače?

Jak je to pripadne s ovladaci pri koupi noteboku bez operacniho systemu ? Chtela bych W7 a nemam s tim zkusenosti, tak se radeji ptam zda je jiz notebook obsahuje nebo je musim treba pak dodatecne nekde stahnout a nebo jsou soucasti OS. Muj posledni notebook jiz obsahoval W7 a nejsem si vedoma ze bych musele ovladace instalovat. Dekuji za objasneni.
Změna předmětu, původně: Hedvika K. (karel)

Jestli ne, tak je to fakt mizérie. Já k notebooku značky ASUS (ano ASUS) CD s ovladači dostal a dokonce i s Adobe Readerem a nějakou sadou pro vypalování DVD a stříhání videa ... Na notebook za 10k s procíkem Intel P6100 celkem dobrá SW výbava.