Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chyba Paměti (System halted!!!)

Ahoj, chtěl bych se znovu zeptat a proto se ptám.

Mám problém s PC je už dost staré ,ale nerad bych o něj přišel, protože na jiný teď nemám nárok.
Je to Dell PowerEdge SC430.

Intel Celeron: 2,66GHz
RAM: 1,5 Gb (3x 512MB) DDR2-667

Když jsem PC zapnul napsalo to text:

System halted!
Memory type or speed is not supported on this system.
Please refer to system documentation forsupported memory configurations.

PC je bez OS. Chtěl jsem ho nainstalovat, ale najednou toto.

Nevíte co s tím, pokud ano tak mi to sem prosím napište.

Předem děkuji.

No jo jenze ja jsem ji uz vyndal podobu 3 dnu a stejne nic. Nevim kde najit ty zkratovaci (nevim jak se tomu rika :D) Tu baterku jeste zkusim.

A pro Karla ten pocitac fungoval, ale dal jsem tam novej disk HDD. A pameti Ram zmizeli neznamo kam. Takze proto to asi pise. Ted jsem zjistil ze tam ma byt DDR2-588
Takze ji zkusim sehnat a dat ji tam