Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení LCD

Doporučte LCD monitor 19" cena do 8 tisíc.
Mělo by mít DVI vstup, pokud možno garanci 0 vadných bodů..
Takový už jsem našel, je to Philips ale v testu píšou o nehomogenním podsvícení- u kraji obrazovky prý jen 60% z hodnoty co je ve středu a to mi připadá dost málo, ale mám obavu aby na tom podobně nebyly i jiné monitory..
Tak samo v testu píšou, že prý podsvícení bliká na frekvenci 100Hz, to je u každého monitoru, nebo je tento výjímka? Nechci aby podsvícení blikalo..
Jakou má potom LCD oproti CRT výhodu ve stabilitě obrazu, když stejně obraz 100x za sekundu blikne?
Díky

na tco by som sa nespoliehal. ono ked rovnaky monitor ma v ciernom prevedeni prave kvoli farbe degradovane tco tak si o nom myslim svoje.toho podsvietenia by som sa nebal. predavam philipsi a hoci to nie su uzasne monitory take zle to nie je a v tej cenovej hladine ozaj zozenies nieco lepsie. navyse napr samsung 920n a philips s7 akoby si obrazom z oka vypadli (mam pocit ze maju tie iste obrazovky a na stole som nevidel ziadne rozdiely).

To je divny test, kdyz jim to blika na 100Hz :!:

Ale obecne 19" do 8.000,- s DVI a garanci 0 vadych bodu, nutne musi mit nejaky jiny problem, protoze kdyby zadny nemel, tak bych ho mel doma. :-D Takhle jenom snim o tom, aby mi slevnili NEC 1980FX (cca. 17.000,-).