Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypalovačka nebere nové DVD±RW, jen staré

Zdravím
Mám takový malý problémeček, který nevím jak vyřešit.
Moje CDromka pracuje, tak jak má, vypaluje,přehrává apod.
Značka: DVD writer model sh-s202
Moje staré CD mi vždy šli do DVD, kde se přehráli bez problémů. Ať to bylo DVD - RW nebo DVD + RW.
Nyní jsem si koupil od každého DVD jedno. A to jedno -RW a jedno +RW.
Jamile dám do vypalovačky nové DVD+RW tak mi to vypalovačka nebere, ale když dám staré tak mi to bere. Nechápu v čem to je. A všechny DVD-RW mi to veme, ale opět na mém DVD přehrávači spustím jen ty staré. Jamile tam dám nové DVD napíše mi to - Špatný disk.
Nevíte proč?

Změna předmětu, původně: Vypalovačka (host)

To je takový problém ten vypálený film zkusit napřed pustit v PC,jestli je vůbec dobře vypálený?Pak teprve hledej chybu v přehrávači.A až zkazíš 50.placku,tak si řekni,že za tu částku jsi mohl mít novou mechaniku.