Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook HP a recovery mode

Zdravim, znamy si koupil notebooka od HP.. pres vikend na nem delal a najednou se mu to seklo a AUTOMATICKY se mu obnovila zaloha s prvotni instalaci (vse v pr***i).
CD s instalaci XP ani drivers HP nedodava (vse je na recovery partisne).
Uvazuji o tom ze mu to preinstaluju normalnimi XP, drivery stahnu a recovery partisnu zrusim.. Nechci ale zase delat nejake vylomeniny, tak se vas ptam: souhlasite s mym navrhem?

IMHO sa ti recovery partisnu zrusit nepodari ptz v OS ju ani nebudes vidiet a nemas na to patricne tooly (zhlavy ani neviem cim by sa to dalo), bola by to aj blbost to rusit, kvoli pripadnemu neskorsiemu predaju NB apod (vtedy sa oficialne recovery hodi).
IMHO2 sa mu nic neurobilo AUTOMATICKY, ono hold pred klikanim/mackanim enteru treba aj citat co to pise. P.S. a ak to vobec zacalo s recovery, tak tam mal nejaky dost vazny problem, ci uz virovy alebo hardwarovy, alebo spustal nejaky SW od HP ktory mu spustil to recovery, alebo co s tym robil.
Az sa nauci pouzivat PC tak mu budu stacit tie Win co tam su :-)