Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herná zostava

Dobry den, chcel by som si zlozit hernu zostavu na hranie najnovsich hier a gta IV. Kupil som si iriginal gta iv no stary pc to neutiahol a mam vybrate tieto komponenty a chcel by som vediet ci si na tych vysokych to GTA zahram a aj nove hry na Full HD ako far cry 3 a ine. Grafiku uz mam kupenu.
Grafiku uz mam kupenu HD 6850 2 GB GDDR5
Procesor : Amd Phenom II X4 965
Ram: 2x4 gb DDR3 1600mhz
HDD : WD 500gb Black 64mb 7200rpm
Doska : Asus M5A78L LE
Zdroj Fortron 500W
Za odpoved dakujem.

na vysoké si GTA4 určitě nezahraješ (alespoň ne v rozumných intencích FPS), samozřejmě záleží na rozlišení, ale FullHD je pro tebe s touto konfigurací zcela mimo.

Jednak celkem slabý CPU a ani grafika není nic moc.

Osobně bych se nákupu desky platfomy AM3 už vyhnul, její konec je už naplánován.