Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po připojení routeru nefunguje internet

Dobrý den,
zakoupil jsem si router TP-LINK TL-WR841ND pro rozšíření své sítě, připojil jsem vše podle návodu(WAN, LAN, napájení), začaly blikat kontrolky, dostal jsem se do nastavení routeru, nastavil vše podle poskytovatele (ručně v síťová připojení), v PC jsem nastavil vše podle routeru, naskočilo Připojení k místní síti 2 Připojeno...., ale stále se nemohu dostat na Internet, i když Windows hlásí že je vše v pořádku a nabíhají přijaté i odeslané pakety. Router měl problém s přidělování IP adres - ipconfig vypisoval 0.0.0.0 a nemohl jsem se dostal do nastavení routeru -> nastavil jsem ručně podle fór. Mám vyplý Firewall, deaktivovaný antivirus, odpojil jsem a nahodil modem (i několikrát), ale stále nic. Připojen jsem (pomocí ethernet kabelu): anténa -> modem -> router -> PC, při zapojení anténa -> modem -> PC a nastavení podle poskytovatele v PC internet normálně funguje. Už několikrát jsem začínal úplně od znova (reset routeru i nastavení připojení v PC) a už opravdu nevím co s tím.

PS.: Výpis ipconfig při připojení bez routeru (funguje)

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : PC-POKOJ

Primární přípona DNS. . . . . . . :

Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý

Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne

WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 2:

Přípona DNS podle připojení . . . :

Popis . . . . . . . . . . . . . . : NVIDIA nForce 10/100/1000 Mbps Ethernet #2

Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : 00-1F-D0-B4-AE-2A

Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne

Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 10.26.102.3

Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.0.0

Výchozí brána . . . . . . . . . . : 10.26.1.1

Servery DNS . . . . . . . . . . . : 10.3.1.1

po připojení routeru (nefunguje)

Konfigurace protokolu IP systému Windows

Název hostitele . . . . . . . . . : PC-POKOJ

Primární přípona DNS. . . . . . . :

Typ uzlu . . . . . . . . . . . . : neznámý

Povoleno směrování IP . . . . . . : Ne

WINS Proxy povoleno . . . . . . . : Ne

Adaptér sítě Ethernet Připojení k místní síti 2:

Přípona DNS podle připojení . . . :

Popis . . . . . . . . . . . . . . : NVIDIA nForce 10/100/1000 Mbps Ethernet #2

Fyzická Adresa. . . . . . . . . . : BC-5F-F4-2F-1B-2F

Protokol DHCP povolen . . . . . . : Ne

Adresa IP . . . . . . . . . . . . : 192.168.0.2

Maska podsítě . . . . . . . . . . : 255.255.255.0

Výchozí brána . . . . . . . . . . :

Zdá se že chyba byla ve Win - nedokázal (asi) spracovat to co router posílal, když jsem připojil jiné PC - nastavilo se to samo, když jsme si přeinstaloavt Win na svém tak už taky samo. Jenom píšu, kdyby někdo měl stejný problém.
nl12345: nevim, vyresetoval jsem všchno nastavení v PC i v routeru a najdenou whooaalá