Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IGO Primo v1.2.-CHYBA

Dobrý den,
obracím se na Vás s problémem ohledně navigačního softwaru IGO Primo. Mám navigaci zn: Prestigio RoadScout 4150. Do tohoto přístroje jsem na SD nahrál IGO Primo, a začly chyby. Zjistil jsem, že nemám příslušný (data.zip)-dostáhl jsem pro Primo 1.2 480x272. Myslel jsem, že již poběží, ale nic. Nyní ať udělám co udělám, stále ta samá chyba. Stáhl jsem více (data.zip) každý od jinut, však stále jsem se nepohnul. Chybovou hlášku přikládám jako obrázek. Jestli někdo víte alespoň co kde přepsat či změnit, tak mi prosím poraďte. Děkuji

Zdravím,
pročítal jsem různá témata a recenze. A zjistil jsem, že používám špatný data.zip.
Potřebuji přesně DAtA.ZIP pro rozlišení 480x272 pro IGO Primo v1.2.. Ta verze je důležitá. Nevím kde ten soubor hledat. Nebyl by mezi Vámi někdo tak ochotný, kdo používá IGO Primo tuto verzi, tohoto rozlišení sem soubor zavěsit? Děkuji

Resp.sa da poedat,ze v casoch,ked bol winCE zakladnym operacnym systemom v mobilnych zariadeniach neexistovalo nic,co by sa dalo oznacit ako tablet,takze sa ani nic okrem PDA neda kupit ani v bazari......jedine,kde najdes winCE aj v dnes predavanych zariadeniach su navigacie....