Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tv karty pro DVB-T - rozdily?

Ahoj vsem,

obcas si potrebuju neco nahrat z TV a do rozbityho videa se mi uz investovat nechce, uvazuju proto o TV tuneru pro DVB do notebooku. Stravil jsem docela dost casu vyhledavanim nejvhodnejsiho produktu za rozumnou cenu a nejsympatyctejsi mi pripada product.jsp

Kde se podle vaseho nazoru vyskytuji u podobnych produktu (at uz externich do USB ci PCMCIA karet)nejvetsi rozdily a kde se da pri nakupu udelat nejvetsi chyba? :-) Diky moc

P.s - pohybuju se v Praze a tak preferuju digit. vysilani, notas ma Pentium M 1.73GHz, paměť 512MB DDRII, grafika ATI X700 128MB

podle diskuze na CZC ohledne toho Leadteku to vypada, ze to lidem chodi i s podstatne hur vybavenejma strojema nez mas ty (pokud myslis naroky na rychlost HW). Jinak bych v tom zadny dalsi rychlostni uskali nevydel. Me se jen libi, ze ta USB varianta neni jen pro pouziti s notasem. Na PCMCIA je blby, ze to strcis jen do notasu (pokud nejsi majitelem nejake konverze PCMCIA>stolni stroj).

Nejaky to cukani obrazu apod. je spis pak problem kvality signalu a software...