Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno vytížení procesoru na 100 procent

dobrý den,poslední týden si nevím rady s problémem že výkon procesoru vyskočí zhruba po 5 minutách startu windows 7 na 100 procent výkonu.ve správci úloh a ultimate proces manažer není vidět žádný takto činný proces.stálý antivir avg nenašel problém.avast on line scaner rovněž ne.omlouvám se za vložení nového dotazu,ale v podobných jsem nenašel odpověď

pokud se člověk nedokáže vyznat v běžících procesech, které si sám nainstaloval, ani v hlášeních o chybách systému, v případě malware představují bootovací cd dost ultimátní řešení.
přeinstalace je každopádně nejultimátnější, o tom žádná.
pokud se opět nevyskytnou ultimátní problémy se základními drivery.

Dobrý den,

zdravím Vás a rád upozorním, že podobný problém se mi začal objevovat po vyndání dvou identických ramek :
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________ _ _ _

RAM -{ 512MB UNB pc2-4300 APACER -nevím, jestli je ten poslední parametr podstatný( P/N:73.G17B3.000 )}

byly zapojené s dalšíma (2x 2GB - bohužel nevím značku - snad Kingstone) v téhle sestavě:

MB -{ MCP61PM-GM rev 2.4}
CPU -{ AMD Athlon(tm) II x2 215 processor 2.71 GHz }
SYS -{ WINDOWS 7 HOME PREMIUM SP1 64BIT }
GfK -{ AMD Sapphire HD 5450 }

-EMACHINES typ ET1331
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________ _ _ _

Ramky fungovaly všechny bez problémů, pak PC ne a ne nastartovat, tak jsem je vyndal. Donutil mně k tomu to typické "píputí". Poté PC najelo bez problémů, tedy až na tento. Přišel jsem na to tak, že TV přenos se začal " sekat", tak jsem koukl do správce úloh kde se mi vypisoval jako nejvytíženější ArcSoft TotalMedia (USB tv karta funkčí v tomto softu) ... Vypnutí tohoto procesu mu nijak nepomůže, páč se chci dívat na tv - jenže po zmenšení z FullScr na malé okno trhání ustalo. S tím bych se i spokojil, kdyby ovšem využití procesoru nejelo na zmiňovaných sto procent :-( . Tak mně napadá, jestli to nebude renderováním videa u grafiky ( že by snad využívala procesor??).

Vypnutí USB TV nic nevyřeší, jako další totiž zatěžuje procák FireFox24 (má přibližné hodnoty využití paměti jako u ArcSoftu). No a když vypnu prohlížeč, tak se využití CPU nuluje na 2-6% - to bych byl v klidu, ale jak zapnu hru (kravinu jako tuto - www.abcgames.cz), tak jsem zase na 90-100%. Nechápu ... jinak tady je pár věcí co jsem shledal zajímavé, logicky jsou z mýho PC :-) -i55.servimg.com