Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno netočí semi ventylátor chci dát notebook do abax

Prosím vás potřebuju poradit jsem z Havířova a chi dát notebook do abax do Ostravy kvuly ventylátoru. Bojím se že muže byt i něco z chladičem. Zajímá mě kolik mě to asi přibližně bude stát? Za práci,možná nový ventylátor nebo nový chladič. Předem děkuji za odpovědí.

kvuly ventylátoru

Jestli jsi tohle někam napsal... tak by tě měli v odpovědi poslat do prdele.

Je to opravdu vážné, ale ventilátor až tak nemyslím.

Jinak žádný servis ti nenapálí tisíce, aniž bys k tomu nedal předem souhlas. Obvykle je v servisním listu napsán odhad maximální ceny - pokud servis zjistí, že by ji překročil, zavolají a domluví se, jestli je to akceptovatelné.