Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soukromý dotaz na člena poradny?

Uvažuje se o možnosti soukromě oslovit někoho přes poradnu (pro případ že nezanechal žádnej kontakt jako mail, ICQ, ...)? Potřeboval bych totiž, aby se mi určitej člověk vyjádřil k mýmu dotazu a nevím jak ho na to upozornit s výjimkou novýho dotazu s jeho jménem...

Pavel

Všetci registrovaní používatelia môžu posielať osobné správy ostatným registrovaným používateľom, ktorí to majú povolené v profile (predvolene je prijímanie správ povolené). V profile sa dá tiež nastaviť preposielanie prijatých osobných správ na e-mail.